Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Centar@B - Prebreza (RS)

Prebreza bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 09:05
Jugoprevoz Kruševac Blace Mudrakovac 11:42
Jugoprevoz Kruševac Sibnica kod Blaca Đurevac 12:46
Jugoprevoz Kruševac Sibnica kod Blaca Đurevac 12:46
Jugoprevoz Kruševac Čučale Đurevac 12:51
Jugoprevoz Kruševac Čučale Đurevac 12:51
Jugoprevoz Kruševac Blace Đurevac 13:06
Jugoprevoz Kruševac Blace Đurevac 13:06
Jugoprevoz Kruševac Blace Đurevac 13:12
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Prokuplje 13:30
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Mudrakovac 14:13
Jugoprevoz Kruševac Razbojna Đurevac 14:25
Jugoprevoz Kruševac Razbojna Đurevac 14:25
Jugoprevoz Kruševac Blace Đurevac 14:50
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Mudrakovac 16:28
Jugoprevoz Kruševac Blace Mudrakovac 17:42
Jugoprevoz Kruševac Blace Mudrakovac 20:27
Jugoprevoz Kruševac Razbojna Đurevac 05:10
Jugoprevoz Kruševac Razbojna Đurevac 05:10
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Mudrakovac 05:13
Jugoprevoz Kruševac Blace Đurevac 05:35
Lasta Beograd Blace 05:54
Jugoprevoz Kruševac Sibnica kod Blaca Đurevac 06:49
Jugoprevoz Kruševac Sibnica kod Blaca Đurevac 06:49
Jugoprevoz Kruševac Čučale Đurevac 06:51
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.