Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Pasarela@A - Preljina (RS)

Ibarski put bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 06:10
Autoprevoz Čačak Kragujevac Konjevići 06:15
Autoprevoz Čačak Čačak Konjevići 06:24
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Konjevići 06:30
Autoprevoz Čačak Novi Sad Beograd 07:10
Autoprevoz Čačak Čačak Konjevići 07:25
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 07:30
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 07:40
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 07:50
Lasta Vrnjačka Banja Kraljevo 08:33
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 09:05
Raketa AB Kragujevac Konjevići 09:09
Autoprevoz Čačak Čačak Konjevići 09:30
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 11:45
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 11:50
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 12:10
Europa Bus Čačak Konjevići 12:20
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Konjevići 12:30
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 12:40
Autoprevoz Čačak Kragujevac Konjevići 12:45
Autoprevoz Čačak Čačak Konjevići 13:25
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 13:35
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Konjevići 14:30
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 14:40
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 14:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.