Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Centar@B - Pričević (RS)

Obnička bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Bobova Zlatarić 05:08
Lasta Bobova Zlatarić 05:08
Alko Turs Pecka Zlatarić 05:52
Lasta Valjevo Zlatarić 05:52
Lasta Valjevo Zlatarić 05:52
Alko Turs Osečina Varošica Valjevo 06:34
Lasta Stanina Reka Zlatarić 06:53
Lasta Stanina Reka Zlatarić 06:53
Alko Turs Valjevo Osečina Varošica 07:51
Alko Turs Valjevo Zlatarić 07:57
Lasta Valjevo Zlatarić 08:37
Lasta Valjevo Zlatarić 08:37
Lasta Ljubovija Umka 09:30
Lasta Valjevo Zlatarić 12:50
Lasta Valjevo Zlatarić 12:50
Lasta Stanina Reka Zlatarić 12:53
Lasta Stanina Reka Zlatarić 13:23
Alko Turs Pecka Zlatarić 13:37
Alko Turs Klinci Valjevo 14:20
Lasta Valjevo Zlatarić 14:37
Lasta Valjevo Zlatarić 14:57
Lasta Ljubovija Umka 15:15
Lasta Bobova Zlatarić 15:53
Lasta Bobova Zlatarić 15:53
Alko Turs Valjevo Zlatarić 16:37
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.