Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Carina@B - Prokuplje (RS)

Koste Vojinovića 32
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Prolom Banja Niš 04:48
Niš ekspres Prolom Banja Merošina 06:24
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 07:05
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 08:59
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 09:55
Niš ekspres Prolom Banja Beograd 10:04
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 10:54
Niš ekspres Kuršumlija Pasi Poljana 11:24
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 11:59
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 12:24
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Mramor kod Nišа 12:40
Lasta Kuršumlija Niš 12:58
Niš ekspres Merdare kod Kuršumlije Deveti maj / 9. maj 13:38
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 14:29
Niš ekspres Kuršumlija Pasi Poljana 14:37
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 15:23
Niš ekspres Kuršumlija Beograd 15:54
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 16:39
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 17:24
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 17:59
Niš ekspres Kuršumlija Pasi Poljana 18:47
Lasta Kuršumlija Niš 18:48
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 20:57
Lasta Blace Niš 22:08
Lasta Prolom Banja Niš 04:48
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.