Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Pijaca - Jadran@A - Prokuplje (RS)

Ratka Pavlovića Ćićka bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Prolom Banja Niš 04:37
Niš ekspres Prolom Banja Merošina 06:16
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 06:51
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 08:46
Niš ekspres Prolom Banja Beograd 09:45
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 10:02
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 10:46
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 11:46
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 12:16
Niš ekspres Niš Merošina 12:29
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Mramor kod Nišа 12:33
Lasta Kuršumlija Niš 12:52
Niš ekspres Merdare kod Kuršumlije Deveti maj / 9. maj 13:27
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 14:16
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 15:12
Niš ekspres Kuršumlija Beograd 15:42
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 16:30
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 17:16
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 17:46
Lasta Kuršumlija Niš 18:37
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 20:49
Lasta Prolom Banja Niš 04:37
Niš ekspres Kuršumlija Merošina 06:46
Niš ekspres Prolom Banja Merošina 06:46
Niš ekspres Prolom Banja Beograd 09:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.