Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Centar@B - Ratina (RS)

Dositeja Obradovića bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 15:51
Bortravel Vrnjačka Banja Vrnjci 16:13
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 17:16
Zeko Tours Vrnjačka Banja Kraljevo 06:58
Trans Jug Niš Kruševac 07:10
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 07:18
Zeko Tours Vrnjačka Banja Kraljevo 08:18
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 08:29
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 09:07
Lasta Vrnjačka Banja Kraljevo 09:30
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 10:18
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 10:43
Bortravel Ribnica Kraljevo 10:58
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 11:40
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 12:00
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 12:55
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 13:20
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 15:51
Bortravel Vrnjačka Banja Vrnjci 16:13
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 17:16
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.