Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Ratina (RS)

Dositeja Obradovića bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Vrnjačka Banja Kraljevo 09:30
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 10:18
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 10:43
Bortravel Ribnica Kraljevo 10:58
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 12:00
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 12:55
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 15:51
Bortravel Vrnjačka Banja Vrnjci 16:13
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 17:16
Vulović Transport Kraljevo Kruševac 18:50
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 06:00
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 06:18
Vulović Transport Niš Kruševac 07:10
Severtrans Sombor Sombor Beograd 07:56
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 08:18
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 08:29
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 09:07
Lasta Vrnjačka Banja Kraljevo 09:30
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 10:18
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 10:43
Bortravel Ribnica Kraljevo 10:58
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 12:00
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 12:55
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 13:00
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 13:58
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.