Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Ribari kod Šapca (RS)

Nemanjina 1A
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Raketa AB Loznica Šabac 13:11
Banbus Krupanj Šabac 13:43
Raketa AB Loznica Šabac 15:18
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 15:57
Raketa AB Novi Sad Sremska Kamenica 16:55
Raketa AB Beograd Šabac 17:02
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 17:57
Lastra Ljubovija Šabac 18:07
Mačva Expres Loznica Šabac 18:45
Raketa AB Jarak Šabac 19:19
Raketa AB Loznica Šabac 19:48
Duga Beograd Šabac 20:35
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 20:57
Raketa AB Loznica Šabac 21:43
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 22:20
Banbus Krupanj Obrenovac 23:27
Raketa AB Šabac Lešnica kod Loznice 04:19
Mačva Expres Novi Sad Šabac 05:30
Duga Loznica Šabac 07:01
Banbus Beograd Šabac 07:03
Raketa AB Beograd Šabac 07:32
Raketa AB Lešnica kod Loznice Prnjavor kod Šapca 07:54
Banbus Beograd Šabac 07:57
Raketa AB Ljubovija Šabac 09:10
Raketa AB Lešnica kod Loznice Prnjavor kod Šapca 09:59
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.