Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Ribari kod Šapca (RS)

Nemanjina 1A
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Duga Šabac Petlovača 15:16
Raketa AB Loznica Šabac 15:18
Raketa AB Loznica Šabac 15:18
Duga Prnjavor kod Šapca Petlovača 15:54
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 15:57
Banbus Beograd Šabac 16:03
Duga Petkovica Prnjavor kod Šapca 16:25
Raketa AB Novi Sad Sremska Kamenica 16:55
Raketa AB Beograd Šabac 17:02
Raketa AB Ljubovija Šabac 17:10
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 17:13
Duga Prnjavor kod Šapca Petlovača 17:39
Duga Šabac Petlovača 17:40
Duga Šabac Petlovača 17:46
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 17:57
Lastra Ljubovija Šabac 18:07
Mačva Expres Loznica Šabac 18:45
Duga Prnjavor kod Šapca Petlovača 19:09
Raketa AB Jarak Šabac 19:19
Raketa AB Beograd 19:19
Duga Petkovica Petlovača 19:30
Raketa AB Loznica Šabac 19:38
Raketa AB Loznica Šabac 19:48
Duga Prnjavor kod Šapca Petlovača 19:59
Raketa AB Novi Sad Šabac 20:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.