Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Ribari kod Šapca (RS)

Nemanjina 1A
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Raketa AB Šabac Lešnica kod Loznice 04:19
Duga Šabac Petlovača 04:56
Mačva Expres Novi Sad Šabac 05:30
Duga Šabac Petlovača 06:00
Duga Šabac Petlovača 06:06
Raketa AB Novi Sad Lešnica kod Loznice 06:59
Duga Loznica Šabac 07:01
Banbus Beograd Šabac 07:03
Duga Petkovica Petlovača 07:30
Raketa AB Beograd Šabac 07:32
Raketa AB Lešnica kod Loznice Prnjavor kod Šapca 07:54
Banbus Beograd Šabac 07:57
Duga Prnjavor kod Šapca Petlovača 07:59
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 08:18
Duga Šabac Petlovača 08:56
Raketa AB Ljubovija Šabac 09:10
Raketa AB Lešnica kod Loznice Prnjavor kod Šapca 09:59
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 10:10
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Lešnica kod Loznice 10:13
Banbus Beograd Šabac 10:33
Duga Šabac Petlovača 10:40
Raketa AB Lešnica kod Loznice Prnjavor kod Šapca 10:49
Duga Prnjavor kod Šapca Petlovača 10:54
Raketa AB Loznica Šabac 11:48
Duga Šabac Petlovača 12:06
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.