Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Bućin grob@A - Rudnik kod Gornjeg Milanovca (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 04:56
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 04:57
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 05:18
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 06:23
Vulović Transport Beograd Gornji Milanovac 07:04
Trans Jug Beograd Gornji Milanovac 07:05
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 07:38
Lasta Čačak Gornji Milanovac 07:55
Vulović Transport Beograd Gornji Milanovac 08:20
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 09:03
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 11:07
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 12:13
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 12:51
Feniks G&Z Novi Sad Beograd 12:52
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 12:52
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 13:23
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 13:48
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 13:53
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 14:53
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 15:07
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 16:03
Trans Jug Čačak Gornji Milanovac 16:35
Feniks G&Z Zlatibor Beograd 17:22
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 18:48
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 18:51
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.