Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Bućin grob@A - Rudnik kod Gornjeg Milanovca (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 06:48
Vulović Transport Beograd Gornji Milanovac 07:04
Trans Jug Beograd Gornji Milanovac 07:05
Lasta Čačak Gornji Milanovac 07:55
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 11:07
Feniks G&Z Novi Sad Beograd 12:52
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 13:48
Trans Jug Čačak Gornji Milanovac 16:35
Feniks G&Z Zlatibor Beograd 17:22
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 22:07
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.