Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Kafana Lug@A - Salakovac (RS)

Bresje 35
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 05:10
MobiLitas Boževac Malo Crniće 05:51
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 06:08
MobiLitas Kučevo Turija kod Kučeva 06:21
MobiLitas Petrovac na Mlavi Malo Crniće 06:31
MobiLitas Malo Gradište Šapine 06:50
MobiLitas Malo Crniće Veliko Crniće 07:11
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 07:17
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 07:28
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 07:32
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 07:38
MobiLitas Požarevac Veliko Crniće 07:44
MobiLitas Žagubica Petrovac na Mlavi 07:46
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 07:49
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 07:49
MobiLitas Požarevac Smoljinac 07:51
MobiLitas Požarevac Petrovac na Mlavi 08:32
Darkom Petrovac na Mlavi Malo Crniće 10:06
MobiLitas Požarevac Petrovac na Mlavi 10:09
MobiLitas Boževac Malo Crniće 10:21
MobiLitas Žagubica Petrovac na Mlavi 10:41
MobiLitas Malo Crniće Veliko Crniće 11:26
MobiLitas Požarevac Turija kod Kučeva 12:13
MobiLitas Malo Gradište Smoljinac 12:25
MobiLitas Aljudovo Malo Crniće 12:42
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.