Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Nova farma@A - Salakovac (RS)

Bresje bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 05:13
MobiLitas Boževac Malo Crniće 05:50
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 06:10
MobiLitas Kučevo Turija kod Kučeva 06:20
MobiLitas Petrovac na Mlavi Malo Crniće 06:30
MobiLitas Malo Gradište Šapine 06:49
MobiLitas Malo Crniće Veliko Crniće 07:10
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 07:20
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 07:30
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 07:34
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 07:41
MobiLitas Požarevac Veliko Crniće 07:45
MobiLitas Žagubica Petrovac na Mlavi 07:45
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 07:50
MobiLitas Požarevac Smoljinac 07:52
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 07:52
MobiLitas Požarevac Petrovac na Mlavi 08:35
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 08:49
Darkom Petrovac na Mlavi Malo Crniće 10:03
MobiLitas Požarevac Petrovac na Mlavi 10:10
MobiLitas Boževac Malo Crniće 10:18
MobiLitas Žagubica Petrovac na Mlavi 10:40
MobiLitas Malo Crniće Veliko Crniće 11:25
MobiLitas Požarevac Turija kod Kučeva 12:15
MobiLitas Malo Gradište Smoljinac 12:24
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.