Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Stari put - Petlja@A - Salakovac (RS)

Bresje 173
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 05:14
MobiLitas Požarevac Veliko Selo kod Malog Crnića 05:37
MobiLitas Boževac Malo Crniće 05:48
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 06:12
MobiLitas Kučevo Turija kod Kučeva 06:18
MobiLitas Vrbnica kod Malog Crnića Veliko Selo kod Malog Crnića 06:23
MobiLitas Petrovac na Mlavi Malo Crniće 06:28
MobiLitas Malo Gradište Šapine 06:47
MobiLitas Malo Crniće Veliko Crniće 07:08
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 07:22
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 07:32
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 07:36
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 07:42
MobiLitas Žagubica Petrovac na Mlavi 07:43
MobiLitas Požarevac Veliko Crniće 07:47
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 07:52
MobiLitas Požarevac Smoljinac 07:53
MobiLitas Požarevac Malo Crniće 07:53
MobiLitas Požarevac Petrovac na Mlavi 08:36
Darkom Petrovac na Mlavi Malo Crniće 10:02
MobiLitas Požarevac Petrovac na Mlavi 10:12
MobiLitas Boževac Malo Crniće 10:17
MobiLitas Žagubica Petrovac na Mlavi 10:38
MobiLitas Malo Crniće Veliko Crniće 11:23
MobiLitas Požarevac Turija kod Kučeva 12:17
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.