Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica@B - Šarbanovac kod Bora (RS)

Šarbanovac bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 14:46
Moto Boem Trans Donji Milanovac Zaječar 14:51
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 15:05
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 15:08
Euro Lin Beograd Jagodina 15:51
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 15:53
Bortravel Selište (šarbanovac) Brestovac kod Bora 16:09
ATP Dejan Bor Brestovac kod Bora 16:11
Arriva Litas Majdanpek Donja Vrežina 16:36
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 17:24
Euro Lin Bor Jagodina 19:09
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 19:53
Bortravel Bor Kruševac 20:14
Maxa Tours Bor Brestovac kod Bora 21:34
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 23:06
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 04:03
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 04:53
Euro Lin Beograd Jagodina 05:21
Maxa Tours Zaječar Brestovac kod Bora 05:44
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 05:53
Arriva Litas Niš Donja Vrežina 06:44
Bortravel Selište (šarbanovac) Brestovac kod Bora 06:54
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 07:02
Bortravel Vrnjačka Banja Kruševac 07:23
ATP Dejan Bor Brestovac kod Bora 07:56
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.