Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Hotel@B - Sićevo kod Niša (RS)

Sićevo bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Pirot Niš 07:57
Niš ekspres Pirot Niš 09:42
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 10:27
Jeremić Prevoz Pirot Niška Banja 11:05
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 12:00
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 12:12
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 12:57
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 14:57
Niš ekspres Pirot Niš 15:27
Niš ekspres Nikola Tesla Niš 16:32
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 17:25
Auto Kodeks Pirot Niška Banja 17:35
Jeremić Prevoz Bela Palanka Nikola Tesla 18:17
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 19:10
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 19:55
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 20:15
Presto Dimitrovgrad Pirot 20:50
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 22:27
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 05:57
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 06:10
Auto Kodeks Niš Niška Banja 06:10
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 06:25
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 06:57
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 07:50
Niš ekspres Pirot Niš 07:57
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.