Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Raskrsnica@B - Sinjac (RS)

Sinjac bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Presto Beograd Pirot 03:56
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 06:56
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 07:14
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 07:41
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 08:41
Presto Beograd Bela Palanka 08:58
Jeremić Prevoz Niš Bela Palanka 09:55
Niš ekspres Dimitrovgrad Pirot 10:26
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 11:24
Jeremić Prevoz Pirot Niška Banja 11:47
Jeremić Prevoz Niš Bela Palanka 12:15
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 12:55
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 13:40
Jeremić Prevoz Bela Palanka Crnoklište 14:26
Jeremić Prevoz Pirot Bela Palanka 14:50
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 15:10
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 16:11
Jeremić Prevoz Niš Nikola Tesla 16:38
Presto Beograd Bela Palanka 16:53
Niš ekspres Dimitrovgrad Pirot 17:06
Jeremić Prevoz Pirot Bela Palanka 17:45
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 18:10
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 18:18
Jeremić Prevoz Pirot Staničenje 19:02
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 20:41
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.