Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - raskrsnica - Novosadska 17@A - Sirig (RS)

Novosadska 17
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 12:05
Best Komerc Bus Sombor Beograd 12:35
Saobraćaj Žabalj Subotica Bačka Topola 12:47
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 12:53
Severtrans Sombor Sombor Beograd 13:48
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 14:20
Lasta Beograd Novi Sad 14:27
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 14:53
Lasta Subotica Novi Sad 15:03
Severtrans Sombor Novi Sad Vrbas 15:11
Lasta Beograd Novi Sad 16:27
Severtrans Sombor Sombor Vrbas 16:53
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 17:20
Lasta Beograd Novi Sad 17:27
Lasta Subotica Novi Sad 17:43
Severtrans Sombor Apatin Novi Sad 18:53
Lasta Beograd Novi Sad 19:27
Šljivić Novi Sad Srbobran 20:57
Severtrans Sombor Novi Sad Vrbas 21:37
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 21:56
Severtrans Sombor Sombor Vrbas 23:36
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 05:20
Lasta Subotica Novi Sad 06:33
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 06:37
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 06:48
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.