Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - raskrsnica - Novosadska 17@A - Sirig (RS)

Novosadska 17
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 10:38
Šljivić Novi Sad Srbobran 10:42
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 11:22
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 11:37
Saobraćaj Žabalj Beograd Zemun (Beograd) 11:45
Saobraćaj Žabalj Temerin 12:02
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 12:05
Best Komerc Bus Sombor Beograd 12:35
Saobraćaj Žabalj Subotica Zemun (Beograd) 12:47
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 12:53
Saobraćaj Žabalj Kamendin (sirig) 13:00
Saobraćaj Žabalj Temerin 13:17
Subotica Trans Novi Sad Srbobran 13:20
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 13:37
Severtrans Sombor Sombor Beograd 13:48
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 14:20
Lasta Kragujevac Beograd 14:27
Saobraćaj Žabalj Temerin 14:37
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 14:53
Severtrans Sombor Novi Sad Vrbas 15:11
Dunavprevoz Beograd Novi Sad 15:28
Saobraćaj Žabalj Temerin 15:32
Severtrans Sombor Srbobran 16:05
Saobraćaj Žabalj Subotica Zemun (Beograd) 16:07
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 16:27
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.