Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Sivac (RS)

Maršala Tita bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Severtrans Sombor Apatin Zemun (Beograd) 20:03
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 20:27
Putokaz Vrbas Kula 21:10
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 21:10
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 22:05
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 22:50
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 00:33
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 04:25
Severtrans Sombor Sombor Kljajićevo 04:50
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 05:27
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 06:10
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 06:47
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 07:12
Severtrans Sombor Srbobran Vrbas 07:32
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 07:47
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 08:14
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja Beograd 08:30
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 08:43
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 08:57
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 09:28
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 10:12
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 10:22
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 11:10
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 11:39
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 12:27
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.