Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Sjenica (RS)

Ahmeta Abdagića bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Ivanjica Javorska Ravna Gora 14:00
Vihor Lajn Konarevo Novi Pazar 14:15
Kimmel Priboj Nova Varoš 15:30
Ozlem Tours Novi Pazar Duga Poljana kod Sjenice 16:29
Aurora Tours Novi Pazar Duga Poljana kod Sjenice 17:00
Ozlem Tours Prijepolje 17:40
Kimmel Novi Pazar Nova Varoš 20:30
Ozlem Tours Novi Pazar Duga Poljana kod Sjenice 22:30
Gameks Novi Pazar 03:15
Aurora Tours Kragujevac Kraljevo 06:30
Dacić Tours Novi Pazar Duga Poljana kod Sjenice 08:30
Dacić prevoz Novi Pazar Duga Poljana kod Sjenice 08:30
Aurora Tours Prijepolje Nova Varoš 09:30
Sandžaktrans Novi Pazar Duga Poljana kod Sjenice 10:45
Gameks Priboj 11:35
Autoprevoz Čačak Ivanjica Javorska Ravna Gora 14:00
Vihor Lajn Konarevo Novi Pazar 14:15
Kimmel Priboj Nova Varoš 15:30
Ozlem Tours Novi Pazar Duga Poljana kod Sjenice 16:29
Aurora Tours Novi Pazar Duga Poljana kod Sjenice 17:00
Ozlem Tours Prijepolje 17:40
Kimmel Novi Pazar Nova Varoš 20:30
Ozlem Tours Novi Pazar Duga Poljana kod Sjenice 22:30
Lotus Travel Novi Pazar 23:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.