Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Baraka@B - Skupljen (RS)

Beogradski put bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Šević Tours Koceljeva Umka 16:14
Mega Bus 014 Valjevo Šabac 16:32
Šević Tours Koceljeva Umka 16:57
Šević Tours Beograd Umka 17:36
Šević Tours Provo Umka 17:37
Panorama Tours 2015 Koceljeva Umka 18:24
Šević Tours Beograd Umka 18:46
Šević Tours Koceljeva Umka 20:35
Šević Tours Koceljeva Umka 21:44
Banbus Krupanj Umka 22:37
Šević Tours Beograd Umka 05:10
Šević Tours Beograd Umka 05:26
Sava Ekspres Majur kod Šapca Jelenča 05:55
Eko Tours Šabac Jelenča 06:04
Šević Tours Beograd Umka 06:15
Feniks G&Z Provo Zvezd 06:24
Feniks G&Z Vladimirci Zvezd 06:24
Banbus Pančevo Beograd 06:41
Šević Tours Beograd Umka 06:47
Feniks G&Z Vladimirci Lojanice 07:25
Panorama Tours 2015 Beograd Umka 07:51
Feniks G&Z Bobovik Debrc 08:16
Feniks G&Z Vladimirci Debrc 08:16
Šević Tours Beograd Umka 08:52
Sava Ekspres Majur kod Šapca Jelenča 09:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.