Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Baraka@B - Skupljen (RS)

Beogradski put bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Šević Tours Koceljeva Umka 20:35
Sava Ekspres Debrc Šabac 20:52
Banbus Krupanj Umka 22:37
Šević Tours Beograd Umka 05:26
Sava Ekspres Majur kod Šapca Jelenča 06:03
Eko Tours Šabac Jelenča 06:04
Šević Tours Beograd Umka 06:15
Banbus Pančevo Beograd 06:41
Panorama Tours 2015 Beograd Umka 07:51
Sava Ekspres Šabac Jelenča 09:12
Sava Ekspres Majur kod Šapca Jelenča 09:20
Šević Tours Koceljeva Umka 10:54
Sava Ekspres Debrc Šabac 11:17
Sava Ekspres Majur kod Šapca Jelenča 12:03
Šević Tours Beograd Umka 12:06
Panorama Tours 2015 Koceljeva Umka 13:09
Eko Tours Matijevac Jelenča 13:12
Sava Ekspres Debrc Šabac 13:27
Feniks G&Z Dragojevac kod Vladimiraca Zvezd 14:22
Panorama Tours 2015 Beograd Umka 14:36
Sava Ekspres Debrc Šabac 14:48
Banbus Krupanj Beograd 14:55
Šević Tours Koceljeva Umka 15:39
Šević Tours Koceljeva Umka 16:57
Šević Tours Beograd Umka 17:36
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.