Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Dom@B - Slatina kod Bora (RS)

Slatina bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bortravel Donja Bela Reka kod Bora 22:34
Bortravel Bor 23:24
Bortravel Bor Donja Bela Reka kod Bora 05:50
Arriva Litas Niš Donja Vrežina 06:05
AS Turs Bor Vražogrnac 06:06
Bortravel Luka Donja Bela Reka kod Bora 06:15
Bortravel Bor 06:30
Bortravel Donja Bela Reka kod Bora 06:34
Bortravel Bor 07:20
Bortravel Bor 07:24
Bortravel Bor Donja Bela Reka kod Bora 07:37
Sima Trans Kladovo Negotin 07:40
Bortravel Tanda Donja Bela Reka kod Bora 07:45
AS Turs Zaječar Vražogrnac 07:45
Moto Boem Trans Niš Donja Vrežina 07:48
AS Turs Bor Sikole 08:15
Bortravel Bor 08:30
Bortravel Luka Donja Bela Reka kod Bora 12:15
Bortravel Bor 12:30
Bortravel Bor Donja Bela Reka kod Bora 13:20
Bortravel Bor Donja Bela Reka kod Bora 13:40
Bortravel Luka Donja Bela Reka kod Bora 13:45
AS Turs Negotin Sikole 13:59
AS Turs Bor Vražogrnac 14:06
Bortravel Donja Bela Reka kod Bora 14:34
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.