Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Dom@B - Slatina kod Bora (RS)

Slatina bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Sima Trans Bor Negotin 17:35
Bortravel Tanda Donja Bela Reka kod Bora 05:50
Bortravel Tanda Donja Bela Reka kod Bora 05:50
Bortravel Donja Bela Reka kod Bora 06:00
Bortravel Donja Bela Reka kod Bora 06:00
AS Turs Bor Vražogrnac 06:06
Sima Trans Kladovo Negotin 07:40
Bortravel Tanda Donja Bela Reka kod Bora 07:45
Bortravel Tanda Donja Bela Reka kod Bora 07:45
AS Turs Zaječar Vražogrnac 07:45
Moto Boem Trans Niš Donja Vrežina 07:48
AS Turs Bor Sikole 08:15
Bortravel Tanda Donja Bela Reka kod Bora 11:00
Bortravel Luka Donja Bela Reka kod Bora 12:15
Bortravel Tanda Donja Bela Reka kod Bora 13:45
Bortravel Tanda Donja Bela Reka kod Bora 13:45
AS Turs Negotin Sikole 13:59
AS Turs Bor Vražogrnac 14:06
Bortravel Donja Bela Reka kod Bora 14:25
Bortravel Donja Bela Reka kod Bora 14:25
AS Turs Negotin Sikole 14:28
Bortravel Bor Donja Bela Reka kod Bora 15:05
Moto Boem Trans Donji Milanovac Bor 15:20
AS Turs Zaječar Vražogrnac 15:45
Bortravel Tanda Donja Bela Reka kod Bora 16:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.