Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica - Rade Srdanova@A - Stajićevo (RS)

Rade Srdanova bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Banat Trans Beograd Zrenjanin 06:51
Lasta Subotica Zrenjanin 07:41
Autoprevoz Kikinda Beograd Zrenjanin 08:16
Banat Trans Beograd Čenta 09:06
Lasta Kikinda Padinska Skela 10:41
El Tra Kikinda Padinska Skela 11:47
Autoprevoz Kikinda Kikinda Zrenjanin 12:44
Banat Trans Zrenjanin Čenta 13:59
Autoprevoz Kikinda Beograd Zrenjanin 14:56
Banat Trans Radojevo Zrenjanin 15:39
Banat Trans Titel Perlez 15:42
Banat Trans Zrenjanin Čenta 16:40
Banat Trans Beograd Zrenjanin 17:07
Autoprevoz Kikinda Beograd Zrenjanin 17:56
Autoprevoz Kikinda Kikinda Zrenjanin 18:14
Lasta Zrenjanin Čenta 19:11
Banat Trans Radojevo Zrenjanin 20:24
Banat Trans Titel Perlez 20:37
Autoprevoz Kikinda Kikinda Zrenjanin 21:14
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.