Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica - Rade Srdanova@A - Stajićevo (RS)

Rade Srdanova bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Beograd Čenta 05:31
Banat Trans Titel Perlez 06:12
Autoprevoz Kikinda Beograd Zrenjanin 06:21
Banat Trans Beograd Zrenjanin 06:51
Banat Trans Zrenjanin Perlez 07:13
Lasta Subotica Zrenjanin 07:41
Banat Trans Beograd Zrenjanin 07:42
Autoprevoz Kikinda Beograd Zrenjanin 08:16
Banat Trans Beograd Čenta 09:06
Lasta Zrenjanin Čenta 09:11
Autoprevoz Kikinda Kikinda Zrenjanin 09:14
Enka Putnički Beograd Zrenjanin 09:22
Lasta Beograd Čenta 10:11
Lasta Zrenjanin Padinska Skela 10:41
Autoprevoz Kikinda Beograd Zrenjanin 11:16
El Tra Kikinda Padinska Skela 11:47
Banat Trans Titel Perlez 11:57
Banat Trans Beograd Čenta 12:42
Autoprevoz Kikinda Kikinda Zrenjanin 12:44
Banat Trans Zrenjanin Perlez 13:13
Banat Trans Zrenjanin Čenta 13:59
Lasta Beograd Padinska Skela 14:11
Banat Trans Titel Perlez 14:37
Banat Trans Novi Bečej Zrenjanin 14:42
Autoprevoz Kikinda Kikinda Zrenjanin 14:44
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.