Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

IG - Stadion@A - Stalać (RS)

Todora od Stalaća bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 10:05
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 14:30
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 15:30
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 15:40
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kruševac 18:45
Presto Pirot Niš 19:20
Euro Magnet Kruševac Ćićevac 21:53
Jugoprevoz Kruševac Pojate Ćićevac 06:02
Jugoprevoz Kruševac Pojate Ćićevac 06:02
Presto Zlatibor Niš 08:35
Trans Jug Niš Kruševac 08:40
Kavim Jedinstvo Kragujevac Niš 09:00
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 10:05
Jugoprevoz Kruševac Pojate Ćićevac 14:02
Jugoprevoz Kruševac Pojate Ćićevac 14:02
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 14:30
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 15:30
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 15:40
Jugoprevoz Kruševac Ćićevac Lučina 15:41
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kruševac 18:45
Presto Pirot Niš 19:20
Jugoprevoz Kruševac Pojate Ćićevac 22:02
Jugoprevoz Kruševac Pojate Ćićevac 22:02
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.