Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

IG - Stadion@A - Stalać (RS)

Todora od Stalaća bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Auto Kodeks Pirot Niš 19:20
Eurocompass Kruševac 20:20
Eurocompass Beograd 07:25
Auto Kodeks Zlatibor Niš 08:35
Vulović Transport Niš Kruševac 08:40
Kavim Jedinstvo Kragujevac Niš 09:00
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 10:05
Niš ekspres Prolom Banja Beograd 10:30
Eurocompass Kruševac 12:05
Eurocompass Beograd 13:25
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 14:30
Eurocompass Kruševac 15:02
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 15:30
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 15:40
Niš ekspres Novi Sad Beograd 16:55
Vulović Transport Kraljevo Kruševac 17:20
Eurocompass Beograd 17:56
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kruševac 18:45
Auto Kodeks Pirot Niš 19:20
Eurocompass Kruševac 20:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.