Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Stara autobuska stanica@B - Stari Žednik (RS)

Heroja Pinkija bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Titelprevoz Subotica Mali Beograd 07:35
Lasta Beograd Novi Sad 07:45
Lasta Subotica Novi Sad 07:45
Bečejprevoz Subotica Bačka Topola 08:03
Subotica Trans Novi Žednik 08:04
Subotica Trans Bačko Dušanovo Novi Žednik 08:10
Milinović Banja Luka Novi Sad 08:30
Saobraćaj Žabalj Subotica Mali Beograd 08:40
Saobraćaj Žabalj Novi Sad Bačka Topola 09:19
Subotica Trans Bačko Dušanovo Novi Žednik 09:25
Subotica Trans Subotica 09:43
Saobraćaj Žabalj Subotica Mali Beograd 09:55
Lasta Subotica Novi Sad 10:00
Subotica Trans Novi Žednik 10:19
Subotica Trans Bačko Dušanovo Novi Žednik 10:25
Saobraćaj Žabalj Beograd Novi Sad 10:34
Saobraćaj Žabalj Subotica Bačka Topola 11:11
Saobraćaj Žabalj Novi Sad Bačka Topola 11:19
Subotica Trans Novi Žednik 11:19
Subotica Trans Subotica 11:38
Subotica Trans Bačka Topola Mali Beograd 12:04
Lasta Subotica Novi Sad 12:15
Subotica Trans Novi Žednik 12:19
Subotica Trans Bačka Topola 12:20
Subotica Trans Bačko Dušanovo Novi Žednik 12:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.