Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Stara autobuska stanica@B - Stari Žednik (RS)

Heroja Pinkija bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Subotica Trans Subotica Novi Žednik 14:35
Subotica Trans Subotica 14:38
Subotica Trans Bačko Dušanovo Novi Žednik 14:55
Subotica Trans Subotica 14:58
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 15:15
Subotica Trans Novi Žednik 15:19
Saobraćaj Žabalj Novi Sad Bačka Topola 15:34
Saobraćaj Žabalj Subotica Mali Beograd 15:45
Subotica Trans Novi Žednik 15:49
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 16:15
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 16:15
Subotica Trans Novi Žednik 16:19
Milinović Subotica Novi Sad 16:35
Subotica Trans Novi Žednik 16:54
Saobraćaj Žabalj Subotica Zemun (Beograd) 17:16
Subotica Trans Subotica 17:18
Subotica Trans Bačko Dušanovo Novi Žednik 17:25
Subotica Trans Feketić Subotica 17:30
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 18:15
Subotica Trans Subotica 18:23
Saobraćaj Žabalj Subotica Bačka Topola 18:36
Subotica Trans Bačko Dušanovo Novi Žednik 18:41
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 18:55
Subotica Trans Novi Žednik 19:24
Subotica Trans Bačko Dušanovo Novi Žednik 19:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.