Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Stopanja kod Trstenika (RS)

Stopanja 101
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Čitluk kod Kruševca 05:23
Zeko Tours Kruševac Čitluk kod Kruševca 06:02
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 06:18
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Čitluk kod Kruševca 06:18
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 07:25
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 07:35
Vulović Transport Niš Kruševac 08:00
Kondor Sarajevo Kruševac 08:00
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 09:25
Zeko Tours Kruševac Čitluk kod Kruševca 09:47
Niš ekspres Niš Kruševac 10:50
Zeko Tours Kruševac Čitluk kod Kruševca 11:17
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 11:20
Zeko Tours Kruševac Čitluk kod Kruševca 11:47
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 12:20
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 14:03
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Čitluk kod Kruševca 15:33
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 16:20
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 16:28
Kondor Niš Kruševac 16:35
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 17:00
Zeko Tours Kruševac Čitluk kod Kruševca 17:17
Vulović Transport Kraljevo Kruševac 18:00
Zeko Tours Kruševac Čitluk kod Kruševca 18:02
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 18:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.