Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Stopanja kod Trstenika (RS)

Stopanja 101
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 07:25
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 07:25
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 07:35
Vulović Transport Niš Kruševac 08:00
Autoprevoz Čačak Kruševac Kraljevo 08:35
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 09:25
Bortravel Vrnjačka Banja Kruševac 09:45
Autoprevoz Čačak Čačak Kraljevo 10:25
Niš ekspres Niš Kruševac 10:50
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 12:20
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 14:03
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Čitluk kod Kruševca 15:33
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 16:20
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 16:28
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 17:00
Bortravel Bor Kruševac 17:30
Vulović Transport Kraljevo Kruševac 18:00
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 18:05
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 07:25
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 07:25
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 07:35
Vulović Transport Niš Kruševac 08:00
Autoprevoz Čačak Kruševac Kraljevo 08:35
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 09:25
Bortravel Vrnjačka Banja Kruševac 09:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.