Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Stopanja kod Trstenika (RS)

Stopanja 101
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Počekovina 06:13
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 07:25
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Počekovina 07:25
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 07:35
Vulović Transport Niš Kruševac 08:00
Kondor Sarajevo Kruševac 08:00
Autoprevoz Čačak Kruševac Kraljevo 08:35
Euro Lin Vrnjačka Banja Kruševac 08:40
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 09:25
Bortravel Vrnjačka Banja Kruševac 09:45
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Počekovina 10:18
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Počekovina 10:22
Autoprevoz Čačak Čačak Kraljevo 10:25
Niš ekspres Niš Kruševac 10:50
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 11:20
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 12:08
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Počekovina 12:18
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 12:20
Euro Lin Svilajnac Kruševac 12:45
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Počekovina 13:22
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kruševac 15:05
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Čitluk kod Kruševca 15:33
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Počekovina 15:42
Jugoprevoz Kruševac Golubovac kod Trstenika Počekovina 15:50
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 16:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.