Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Sremčevići@B - Stubline (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Poljane kod Obrenovca Zvečka 13:39
Lasta Trstenica Zvečka 13:46
Europa Bus Kalenić Umka 14:05
Golub Transport 2013 Ub Piroman 14:24
Lasta Valjevo Umka 14:37
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 14:53
Strela Ub Ub Umka 15:13
Lasta Poljane kod Obrenovca Zvečka 15:44
Lasta Trstenica Zvečka 15:46
Radojević Tours Joševa kod Uba Umka 16:02
Lasta Veprovica (piroman) Zvečka 16:14
Strela Ub Ub Umka 16:44
Lasta Brović Zvečka 16:45
Europa Bus Kalenić Umka 16:45
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 16:53
Lasta Poljane kod Obrenovca Zvečka 16:59
Radojević Tours Joševa kod Uba Umka 17:17
Lasta Valjevo Umka 17:25
Lasta Trstenica Zvečka 18:16
Lasta Valjevo Umka 18:22
Strela Ub Ub Umka 18:43
Europa Bus Radljevo Umka 18:44
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 18:53
Lasta Poljane kod Obrenovca Zvečka 19:49
Lasta Trstenica Zvečka 20:16
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.