Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Skopljanska@B - Surčin (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
GSP Beograd Beograd Dobanovci 00:25
GSP Beograd Beograd Jakovo 00:40
Presto Beograd 01:48
Presto Beograd Dobanovci 02:07
Presto Beograd Jakovo 03:25
Presto Beograd Dobanovci 03:42
Strela Obrenovac Beograd Obrenovac 04:15
GSP Beograd Zemun (beograd) Beograd 04:23
GSP Beograd Beograd 04:26
GSP Beograd Beograd Jakovo 04:50
Strela Obrenovac Beograd Obrenovac 04:55
GSP Beograd Beograd 04:56
GSP Beograd Beograd Bečmen 05:03
GSP Beograd Zemun (beograd) Beograd 05:03
GSP Beograd Beograd 05:21
GSP Beograd Beograd Dobanovci 05:30
Strela Obrenovac Beograd Obrenovac 05:30
GSP Beograd Beograd Jakovo 05:33
GSP Beograd Zemun (beograd) Beograd 05:33
GSP Beograd Beograd 05:37
GSP Beograd Beograd Bečmen 05:40
GSP Beograd Beograd 05:53
GSP Beograd Zemun (beograd) Beograd 06:00
Strela Obrenovac Beograd Obrenovac 06:05
GSP Beograd Beograd 06:09
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.