Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

GAS - Sutomore (ME)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Banbus Herceg Novi Užice 04:30
Jadran Line Bar Čačak 07:15
Gaga Turs Zlatibor Bar Čačak 07:15
Jadran Ekspres Herceg Novi Beograd 08:10
Duga Novi Sad Šabac 08:25
Niš ekspres Niš Kruševac 08:30
Royal Travel Herceg Novi Užice 08:49
Lasta Herceg Novi Užice 09:11
Duga Herceg Novi Šabac 17:20
Banbus Beograd Užice 19:00
Jadran Line Kragujevac Užice 19:15
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac Užice 19:15
Jadran Ekspres Subotica Beograd 19:55
Niš ekspres Bar Kruševac 20:30
Royal Travel Beograd Užice 23:29
Lasta Beograd Užice 23:41
Banbus Herceg Novi Užice 04:30
Jadran Line Bar Čačak 07:15
Gaga Turs Zlatibor Bar Čačak 07:15
Jadran Ekspres Herceg Novi Beograd 08:10
Duga Novi Sad Šabac 08:25
Niš ekspres Niš Kruševac 08:30
Royal Travel Herceg Novi Užice 08:49
Lasta Herceg Novi Užice 09:11
Duga Herceg Novi Šabac 17:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.