Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

GAS - Sutomore (ME)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beograd Lazarevac 18:11
Dangradprevoz Keković Niš Prokuplje 18:55
Niš ekspres Beograd Podgorica 19:00
Fudeks Pančevo Beograd 19:30
Božur Subotica Beograd 19:55
Trans Jug Pančevo Budva 20:20
Kragujexpress Kragujevac Petrovac na Moru 20:20
Niš ekspres Knjaževac Niš 20:45
Royal Travel Knjaževac Niš 20:45
Lasta Čoka Beograd 20:46
Royal Travel Čoka Beograd 20:46
Niš ekspres Jagodina Kruševac 21:00
Lasta Niš Prokuplje 21:20
Trans Jug Beograd Lazarevac 21:40
Lasta Beograd Lazarevac 21:46
Royal Travel Beograd Podgorica 21:50
Lasta Beograd Mladenovac 21:56
Lasta Obrenovac Valjevo 22:00
Lasta Smederevo Kragujevac 22:29
Banbus Beograd Čačak 23:30
Kragujexpress Herceg Novi Petrovac na Moru 04:30
Banbus Herceg Novi Gornji Milanovac 04:45
Niš ekspres Herceg Novi Kruševac 04:55
Trans Jug Herceg Novi Lazarevac 05:40
Lasta Herceg Novi Mladenovac 05:49
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.