Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

GAS - Sutomore (ME)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Beograd Podgorica 18:41
Dangradprevoz Keković Niš Prokuplje 18:55
Jadran Line Kragujevac Užice 19:15
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac Užice 19:15
Fudeks Pančevo Beograd 19:30
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 19:30
Banbus Obrenovac Budva 19:30
Kanis Leskovac Budva 19:40
Jadran Ekspres Subotica Beograd 19:55
Jugoprevoz Velika Plana Smederevo Podgorica 20:10
Kragujexpress Kragujevac Petrovac na Moru 20:20
Jadran Line Kragujevac Herceg Novi 20:20
Trans Jug Pančevo Budva 20:20
Niš ekspres Bar Kruševac 20:30
Europa Bus Valjevo Budva 20:45
Niš ekspres Knjaževac Niš 20:45
Autoprevoz Čačak Beograd Užice 20:45
Royal Travel Čoka Beograd 20:46
Lasta Čoka Beograd 20:46
Lasta Niš Prokuplje 21:20
Trans Jug Beograd Lazarevac 21:40
Euro Lin Jagodina Paraćin 21:45
Božur Beograd Podgorica 21:46
Lasta Beograd Lazarevac 21:46
Royal Travel Beograd Podgorica 21:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.