Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Raskrsnica@B - Tavnik (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 17:45
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 05:50
Trans Jug Beograd Gornji Milanovac 06:20
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 08:00
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 08:50
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 13:10
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 15:15
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 16:35
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kruševac 16:40
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 17:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.