Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Trbušac (RS)

Šabački put 23
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Banbus Beograd Umka 18:31
Banbus Krupanj Umka 22:40
Eko Tours Šabac Jelenča 06:07
Sava Ekspres Majur kod Šapca Jelenča 06:21
Banbus Pančevo Beograd 06:36
Feniks G&Z Vladimirci Lojanice 07:19
Mega Bus 014 Novi Sad Šabac 09:33
Sava Ekspres Majur kod Šapca Jelenča 09:46
Sava Ekspres Debrc Šabac 10:53
Sava Ekspres Majur kod Šapca Jelenča 12:21
Feniks G&Z Provo Lojanice 13:07
Eko Tours Matijevac Jelenča 13:08
Sava Ekspres Debrc Šabac 13:08
Feniks G&Z Matijevac Lojanice 13:32
Sava Ekspres Debrc Šabac 14:23
Feniks G&Z Matijevac Lojanice 14:27
Banbus Krupanj Beograd 15:00
Mega Bus 014 Valjevo Šabac 16:27
Banbus Beograd Umka 18:31
Sava Ekspres Debrc Šabac 20:33
Banbus Krupanj Umka 22:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.