Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Magistrala@A - Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 10:53
Feniks G&Z Novi Sad Beograd 13:05
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 14:02
Lasta Beograd Kraljevo 16:11
Trans Jug Čačak Gornji Milanovac 16:20
Feniks G&Z Zlatibor Beograd 17:09
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 18:00
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 21:53
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 07:02
Vulović Transport Beograd Gornji Milanovac 07:12
Lasta Vrnjačka Banja Kraljevo 07:44
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 10:53
Feniks G&Z Novi Sad Beograd 13:05
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 14:02
Lasta Beograd Kraljevo 16:11
Feniks G&Z Zlatibor Beograd 17:09
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 18:00
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 21:53
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.