Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Donja Grabovica@A - Valjevo (RS)

Vladike Nikolaja bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 04:54
Lasta Beloševac 05:05
Europa Bus Beograd Popučke 05:05
Lasta Beloševac 05:05
Lasta Divci kod Valjeva Popučke 05:06
Europa Bus Beloševac Gorić kod Valjeva 05:12
Lasta Beloševac Gorić kod Valjeva 05:12
Lasta Babina Luka Popučke 05:20
Lasta Beloševac Rađevo Selo 05:23
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 05:36
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 05:36
Lasta Gornja Grabovica Popučke 05:36
Europa Bus Banja Vrujci (popadić) Popučke 05:50
Europa Bus Banja Vrujci (popadić) Popučke 05:51
Europa Bus Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 05:52
Lasta Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 05:52
Lasta Belić Degurić 06:00
Lasta Belić Degurić 06:00
Lasta Klanica Popučke 06:19
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 06:24
Lasta Mrčić Beloševac 06:25
Lasta Mrčić Beloševac 06:25
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:36
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:36
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:36
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.