Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Donja Grabovica@A - Valjevo (RS)

Vladike Nikolaja bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Europa Bus Banja Vrujci (popadić) Popučke 11:51
Alko Turs Lajkovac Popučke 11:54
Lasta Beograd Popučke 12:06
Europa Bus Beograd Umka 12:35
Lasta Lazarevac Popučke 12:37
Lasta Lajkovac Popučke 13:22
Lasta Beograd Umka 13:36
Europa Bus Banja Vrujci (popadić) Popučke 14:03
Lastra Lazarevac Popučke 14:03
Europa Bus Beograd Popučke 14:20
Lasta Beograd Umka 14:36
Alko Turs Klinci Popučke 15:22
Europa Bus Beograd Popučke 15:50
Europa Bus Ub Popučke 16:10
Lasta Beograd Umka 16:56
Lastra Lazarevac Popučke 17:53
Europa Bus Beograd Popučke 18:05
Europa Bus Banja Vrujci (popadić) Popučke 20:03
Lastra Lazarevac Popučke 20:18
Europa Bus Lajkovac Popučke 20:40
Alko Turs Klinci Popučke 21:12
Europa Bus Beograd Popučke 05:05
Europa Bus Beograd Umka 05:40
Europa Bus Banja Vrujci (popadić) Popučke 05:51
Lasta Beograd Popučke 06:06
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.