Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Donja Grabovica@A - Valjevo (RS)

Vladike Nikolaja bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 11:46
Europa Bus Banja Vrujci (popadić) Popučke 11:50
Europa Bus Banja Vrujci (popadić) Popučke 11:51
Europa Bus Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 11:52
Lasta Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 11:52
Alko Turs Lajkovac Popučke 11:54
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 12:01
Lasta Beograd Popučke 12:06
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 12:24
Lasta Sedlari Gorić kod Valjeva 12:24
Lasta Sedlari Gorić kod Valjeva 12:24
Lasta Belić Degurić 12:30
Lasta Belić Degurić 12:30
Europa Bus Beograd Umka 12:35
Lasta Dupljaj Popučke 12:35
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 12:36
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 12:36
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 12:36
Lasta Lazarevac Popučke 12:37
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 12:46
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 12:49
Europa Bus Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 12:52
Lasta Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 12:52
Lasta Beloševac 13:00
Lasta Beloševac 13:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.