Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Donja Grabovica@A - Valjevo (RS)

Vladike Nikolaja bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Europa Bus Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 15:07
Lasta Donja Bukovica Gorić kod Valjeva 15:09
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 15:24
Lasta Belić Degurić 15:30
Lasta Babina Luka Popučke 15:35
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 15:36
Europa Bus Beograd Lajkovac 15:50
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 15:51
Europa Bus Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 16:07
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 16:24
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 16:36
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 16:46
Lasta Beograd Umka 16:56
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 17:01
Lasta Belić Degurić 17:15
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 17:46
Europa Bus Beograd Lajkovac 18:05
Lasta Belić Degurić 18:15
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 18:24
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 18:36
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 18:46
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 19:24
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 19:36
Lasta Belić Degurić 19:45
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 19:46
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.