Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Groblje 1 - M. kuće@A - Valjevo (RS)

Suvoborska bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Mrčić Beloševac 05:36
Europa Bus Petnica kod Valjeva 05:54
Alko Turs Osečina Varošica Pričević 06:02
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 06:06
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 06:06
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 06:25
Lasta Gornja Grabovica Beloševac 06:29
Europa Bus Krčmar Petnica kod Valjeva 06:53
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:54
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 07:06
Europa Bus Divčibare Petnica kod Valjeva 07:06
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 07:06
Lasta Beloševac 07:21
Lasta Gornja Grabovica 07:39
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 07:54
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 08:06
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 08:06
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 08:54
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 09:06
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 09:06
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 09:54
Lasta Mrčić Beloševac 10:21
Europa Bus Petnica kod Valjeva 10:54
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 11:06
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 11:06
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.