Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Jadar@B - Valjevo (RS)

Dušanova bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 14:24
Lasta Sedlari Gorić kod Valjeva 14:35
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 14:36
Lasta Donja Bukovica Rađevo Selo 14:40
Lasta Jovanja Popučke 15:08
Lasta Loznica kod Valjeva Popučke 15:10
Lasta Beloševac Rađevo Selo 15:18
Europa Bus Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 15:19
Lasta Donja Bukovica Gorić kod Valjeva 15:19
Lasta Miličinica Kamenica kod Valjeva 15:32
Lasta Bobova Pričević 15:33
Lasta Donje Leskovice Lelić 15:33
Lasta Poćuta (tubravić) Jovanja 15:36
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 15:39
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 15:42
Lasta Oglađenovac Rađevo Selo 16:02
Europa Bus Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 16:19
Lasta Donja Bukovica Rađevo Selo 16:40
Raketa AB Perućac Bajina Bašta 17:00
Europa Bus Rađevo Selo 17:04
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 17:24
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 17:36
Lasta Sedlari Gorić kod Valjeva 17:45
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 17:55
Europa Bus Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 18:04
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.