Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Jadar@B - Valjevo (RS)

Dušanova bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Sedlari 19:35
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 19:36
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 19:50
Lasta Donja Bukovica Gorić kod Valjeva 20:19
Lasta Donja Bukovica Gorić kod Valjeva 20:19
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 20:51
Lasta Taor Lelić 03:03
Lasta Donja Bukovica Rađevo Selo 04:29
Lasta Donja Bukovica Rađevo Selo 04:29
Lasta Miličinica Rađevo Selo 04:45
Lasta Bobova Pričević 04:48
Lasta Poćuta (tubravić) Jovanja 05:06
Lasta Beloševac Rađevo Selo 05:08
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 05:26
Lasta Jovanja Sedlari 05:33
Europa Bus Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 06:04
Lasta Klanica Popučke 06:07
Lasta Vujinovača Jovanja 06:21
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:24
Lasta Jasenica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:24
Lasta Beloševac Rađevo Selo 06:28
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 06:31
Lasta Sedlari 06:33
Lasta Stanina Reka Pričević 06:33
Lasta Donje Leskovice Lelić 06:33
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.