Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Jadar@B - Valjevo (RS)

Dušanova bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Gola Glava Rađevo Selo 17:48
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 18:36
Lasta Sedlari 19:35
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 19:36
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 19:50
Lasta Donja Bukovica Gorić kod Valjeva 20:19
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 20:51
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 05:26
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:24
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 06:31
Lasta Sedlari 06:33
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 06:45
Lasta Gola Glava Rađevo Selo 07:03
Europa Bus Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 07:04
Lasta Brezovice kod Valjeva Jovanja 07:16
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 07:24
Lasta Sedlari Gorić kod Valjeva 07:35
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 07:36
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 07:50
Lasta Donje Leskovice Lelić 08:03
Europa Bus Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 08:04
Raketa AB Beograd Bajina Bašta 08:25
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 08:36
Lasta Sedlari 09:35
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 09:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.