Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Kazneno popravni dom@B - Valjevo (RS)

Majora Ilića bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Bobova Pričević 04:53
Alko Turs Pecka Pričević 05:40
Alko Turs Osečina Pričević 06:21
Lasta Stanina Reka Pričević 06:38
Lasta Loznica Cikote kod Loznice 07:04
Lasta Pričević Zlatarić 12:36
Lasta Stanina Reka Pričević 12:38
Alko Turs Pecka Pričević 13:25
Alko Turs Klinci Pričević 14:34
Lasta Bobova Pričević 15:38
Lasta Miličinica Zlatarić 15:38
Alko Turs Osečina Pričević 17:06
Alko Turs Klinci Pričević 19:49
Lasta Ljubovija Pričević 20:12
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.