Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Krušik@A - Valjevo (RS)

Vladike Nikolaja bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 04:50
Europa Bus Beograd Lajkovac 05:02
Lasta Divci kod Valjeva Popučke 05:02
Europa Bus Beloševac Gorić kod Valjeva 05:16
Lasta Beloševac 05:18
Lasta Babina Luka Popučke 05:18
Lasta Beloševac Rađevo Selo 05:19
Alko Turs Lajkovac 05:30
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 05:32
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 05:32
Lasta Gornja Grabovica Popučke 05:32
Europa Bus Beograd Umka 05:36
Europa Bus Banja Vrujci (popadić) Popučke 05:48
Europa Bus Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 05:56
Lasta Beograd Lajkovac 06:02
Lastra Lazarevac Lajkovac 06:09
Lasta Klanica Popučke 06:14
Alko Turs Ljig Popučke 06:21
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 06:21
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:32
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 06:37
Lasta Mrčić Beloševac 06:38
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:39
Lasta Beloševac Rađevo Selo 06:39
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 06:43
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.