Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Krušik@A - Valjevo (RS)

Vladike Nikolaja bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 20:57
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 05:32
Europa Bus Beograd Umka 05:36
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 06:21
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:32
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 06:37
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:39
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:39
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 06:52
Europa Bus Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 06:56
Lasta Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 06:56
Lasta Babina Luka Popučke 07:03
Lasta Babina Luka Popučke 07:03
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 07:21
Lasta Sedlari Gorić kod Valjeva 07:28
Lasta Sedlari Gorić kod Valjeva 07:28
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 07:32
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 07:39
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 07:39
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 07:42
Europa Bus Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 07:56
Lasta Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 07:56
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 07:57
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 08:21
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 08:39
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.