Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Krušik@A - Valjevo (RS)

Vladike Nikolaja bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Europa Bus Beograd Lajkovac 05:02
Alko Turs Lajkovac 05:30
Europa Bus Beograd Umka 05:36
Lasta Beograd Lajkovac 06:02
Lastra Lazarevac Lajkovac 06:09
Alko Turs Ljig Popučke 06:21
Europa Bus Ub Popučke 06:51
Alko Turs Klinci Popučke 07:43
Lastra Lazarevac Lajkovac 07:49
Europa Bus Beograd Lajkovac 08:02
Alko Turs Lajkovac Popučke 08:35
Lasta Beograd Lajkovac 09:02
Europa Bus Ub Popučke 09:16
Alko Turs Klinci Popučke 09:43
Europa Bus Beograd Lajkovac 10:02
Alko Turs Lajkovac Popučke 11:50
Lasta Beograd Lajkovac 12:02
Europa Bus Beograd Umka 12:32
Lasta Lazarevac Lajkovac 12:33
Alko Turs Ljig Popučke 12:36
Lasta Lajkovac Popučke 13:18
Alko Turs Klinci 13:25
Lasta Beograd Umka 13:32
Alko Turs Lajkovac Slovac 13:36
Lastra Lazarevac Lajkovac 13:59
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.