Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Krušik@A - Valjevo (RS)

Vladike Nikolaja bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 05:32
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 05:32
Lasta Gornja Grabovica Popučke 05:32
Lasta Gornja Grabovica Popučke 05:32
Europa Bus Banja Vrujci (popadić) Popučke 05:46
Europa Bus Banja Vrujci (popadić) Popučke 05:48
Europa Bus Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 05:56
Lasta Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 05:56
Lasta Klanica Popučke 06:14
Alko Turs Ljig Popučke 06:21
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 06:21
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:32
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 06:37
Lasta Mrčić Beloševac 06:38
Lasta Mrčić Beloševac 06:38
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:39
Lasta Beloševac Rađevo Selo 06:39
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:39
Lasta Beloševac Rađevo Selo 06:39
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 06:43
Europa Bus Ub Popučke 06:51
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 06:52
Europa Bus Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 06:56
Lasta Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 06:56
Lasta Dupljaj Popučke 07:03
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.