Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Most Ljubostinja - Novo naselje@A - Valjevo (RS)

Vladike Nikolaja bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 19:38
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 19:38
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 19:44
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 19:59
Lasta Donja Bukovica Gorić kod Valjeva 20:11
Lasta Donja Bukovica Gorić kod Valjeva 20:11
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 20:22
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 20:38
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 20:38
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 20:59
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 04:52
Europa Bus Beograd Popučke 05:03
Lasta Divci kod Valjeva Popučke 05:04
Europa Bus Beloševac Gorić kod Valjeva 05:15
Lasta Beloševac Gorić kod Valjeva 05:15
Lasta Babina Luka Popučke 05:19
Lasta Beloševac Rađevo Selo 05:20
Lasta Beloševac Rađevo Selo 05:20
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 05:34
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 05:34
Lasta Gornja Grabovica Popučke 05:34
Europa Bus Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 05:54
Lasta Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 05:54
Lasta Klanica Popučke 06:16
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 06:22
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.