Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Narcis - Apoteka 101@A - Valjevo (RS)

Karađorđeva 101
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beloševac 05:22
Lasta Beloševac Gorić kod Valjeva 05:22
Lasta Beloševac 05:22
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 05:28
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 05:28
Lasta Jovanja Sedlari 05:31
Lasta Petnica kod Valjeva 05:44
Lasta Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 06:02
Lasta Klanica Popučke 06:09
Lasta Klanica Popučke 06:09
Lasta Belić Degurić 06:13
Lasta Sedlari 06:31
Lasta Sedlari 06:31
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 06:33
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 06:33
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:44
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 06:47
Lasta Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 07:02
Lasta Belić Degurić 07:13
Lasta Jovanja Popučke 07:21
Lasta Balinović Popučke 07:21
Lasta Sedlari Gorić kod Valjeva 07:33
Lasta Sedlari Gorić kod Valjeva 07:33
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 07:38
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 07:38
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.