Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Prva zdravstvena stanica@B - Valjevo (RS)

Karađorđeva 45
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 20:52
Lasta Donja Bukovica Rađevo Selo 04:26
Lasta Donja Bukovica Rađevo Selo 04:26
Lasta Beloševac Rađevo Selo 05:11
Lasta Balinović Sedlari 05:17
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 05:27
Lasta Jovanja Sedlari 05:32
Europa Bus Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 06:03
Lasta Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 06:03
Lasta Klanica Popučke 06:08
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:25
Lasta Beloševac Rađevo Selo 06:31
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 06:32
Lasta Sedlari 06:32
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 06:46
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 06:46
Europa Bus Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 07:03
Lasta Rađevo Selo Gorić kod Valjeva 07:03
Lasta Jovanja Popučke 07:22
Lasta Balinović Popučke 07:22
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 07:25
Lasta Sedlari Gorić kod Valjeva 07:34
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 07:37
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 07:46
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 07:46
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.