Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Raskrsnica Beleg@B - Valjevo (RS)

Suvoborska 152B
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Europa Bus Beloševac Gorić kod Valjeva 05:38
Lasta Beloševac Gorić kod Valjeva 05:38
Lasta Mrčić Beloševac 05:39
Lasta Mrčić Beloševac 05:39
Europa Bus Petnica kod Valjeva 05:56
Lasta Petnica kod Valjeva 05:56
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 06:04
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 06:22
Lasta Gornja Grabovica Beloševac 06:26
Europa Bus Krčmar Petnica kod Valjeva 06:56
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:56
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:56
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 07:04
Europa Bus Divčibare Petnica kod Valjeva 07:08
Lasta Divčibare Petnica kod Valjeva 07:08
Lasta Beloševac 07:24
Lasta Beloševac 07:24
Lasta Gornja Grabovica 07:36
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 07:56
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 07:56
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 08:04
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 08:56
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 08:56
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 09:04
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 09:56
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.