Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vladičin Han (RS)

Nikole Tesle 17
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Kavim Jedinstvo Vranje Žitorađe 06:06
Kavim Jedinstvo Predejane Džep 06:40
Kavim Jedinstvo Strezimirovci Surdulica 06:45
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 06:45
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 06:55
Kavim Jedinstvo Vranje Žitorađe 06:55
Kavim Jedinstvo Bor Niš 07:00
Kavim Jedinstvo Vranje Suva Morava 07:00
Tase Tours Vranje 07:15
Kavim Jedinstvo Vranje 07:35
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 07:40
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 08:10
Kavim Jedinstvo Vranje Žitorađe 08:21
Kavim Jedinstvo Vranje Suva Morava 08:30
Kavim Jedinstvo Beograd 08:45
Kavim Jedinstvo Niš Leskovac 08:50
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 08:50
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 09:45
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 10:00
Kavim Jedinstvo Vranje Žitorađe 10:00
Pupd Janjušević Vranje Niš 10:20
Kavim Jedinstvo Vranje Suva Morava 10:30
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 11:00
Niš ekspres Niš Leskovac 11:41
Kavim Jedinstvo Vranje Žitorađe 11:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.