Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vladičin Han (RS)

Nikole Tesle 17
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Kavim Jedinstvo Vranje Gramađe 18:30
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 18:35
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 18:40
Kavim Jedinstvo Vranje Žitorađe 18:40
Kavim Jedinstvo Strezimirovci Surdulica 18:40
Kavim Jedinstvo Vranje Žitorađe 18:41
Niš ekspres Bujanovac Niš 19:28
Kavim Jedinstvo Vranje Gramađe 19:30
Kavim Jedinstvo Vranje Suva Morava 19:30
Kavim Jedinstvo Bujanovac Beograd 19:55
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Niš 19:55
Kavim Jedinstvo Vranje 20:00
BS Tours Surdulica Žitorađe 20:00
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 20:15
Lasta Bujanovac Niš 20:15
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 20:20
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 20:20
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 20:30
Kavim Jedinstvo Vranje Gramađe 20:45
Kavim Jedinstvo Vranje Suva Morava 20:45
Kavim Jedinstvo Niš Leskovac 21:00
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 21:15
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 21:25
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 21:30
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 22:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.