Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Vladičin Han (RS)

Nikole Tesle 17
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Skoplje / Skopje Niš 17:08
Niš ekspres Bujanovac Niš 17:08
Niš ekspres Pančevo Niš 17:10
Kavim Jedinstvo Mazarać Prekodolce 17:20
Kavim Jedinstvo Mazarać Suva Morava 17:30
Kavim Jedinstvo Beograd 17:30
Kavim Jedinstvo Žitorađe Prekodolce 17:35
Kavim Jedinstvo Niš Leskovac 18:00
Kavim Jedinstvo Džep Dupljane kod Vladičinog Hana 18:00
Kavim Jedinstvo Vrbovo kod Vladičinog Hana Gramađe 18:30
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 18:35
Kavim Jedinstvo Žitorađe Prekodolce 18:40
Niš ekspres Beograd Niš 19:01
Niš ekspres Beograd Niš 19:01
Kavim Jedinstvo Mazarać Prekodolce 19:25
Niš ekspres Bujanovac Niš 19:28
Niš ekspres Skoplje / Skopje Niš 19:28
Kavim Jedinstvo Mazarać Suva Morava 19:30
Kavim Jedinstvo Vrbovo kod Vladičinog Hana Gramađe 19:30
Kavim Jedinstvo Džep Dupljane kod Vladičinog Hana 19:30
Kavim Jedinstvo Vranje Gramađe 19:30
Kavim Jedinstvo Bujanovac Beograd 19:55
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Niš 19:55
BS Tours Surdulica Žitorađe 20:00
Kavim Jedinstvo Vranje 20:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.