Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Vranješnica@A - Vranište kod Pirota (RS)

R259 bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Pirotours Pirot Staničenje 22:40
Pirotours Pirot Staničenje 05:00
Auto Kodeks Niš Niška Banja 05:23
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 05:47
Niš ekspres Bela Palanka Staničenje 06:21
Niš ekspres Pirot Staničenje 06:42
Pirotours Pirot Staničenje 06:55
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 06:58
Jeremić Prevoz Dolac kod Bele Palanke Bela Palanka 07:01
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 07:43
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 07:47
Niš ekspres Bela Palanka Staničenje 08:41
Niš ekspres Pirot Niš 08:43
Presto Beograd Bela Palanka 08:56
Niš ekspres Pirot Niš 10:28
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 10:32
Pirotours Pirot Staničenje 11:20
Niš ekspres Pirot Staničenje 12:17
Niš ekspres Niš Pirot 12:52
Pirotours Pirot Staničenje 12:55
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 12:57
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 13:40
Niš ekspres Pirot Staničenje 14:12
Pirotours Pirot Staničenje 14:55
Niš ekspres Bela Palanka Staničenje 14:56
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.