Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Vrba kod Kraljeva (RS)

Kraljevačka bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 17:10
Vulović Transport Kraljevo Kruševac 18:45
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 05:45
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 06:04
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 06:14
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 06:25
Vulović Transport Niš Kruševac 07:15
Severtrans Sombor Sombor Beograd 07:52
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 08:20
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 08:22
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 09:03
Lasta Vrnjačka Banja Kraljevo 09:33
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 10:22
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 10:38
Bortravel Ribnica Kraljevo 10:53
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 11:54
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 12:25
Bečejprevoz Vrnjačka Banja Beograd 12:41
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 12:54
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 12:59
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 13:53
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 14:02
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 15:02
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 15:52
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 15:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.