Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Centar@B - Vrba kod Kraljeva (RS)

Kraljevačka bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 15:55
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 15:55
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kruševac 16:05
Bobivit GMB Vrnjačka Banja Kraljevo 16:05
Bortravel Vrnjačka Banja Vrnjci 16:16
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 17:10
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 05:45
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 06:25
Zeko Tours Vrnjačka Banja Kraljevo 07:02
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 07:14
Trans Jug Niš Kruševac 07:15
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 08:20
Zeko Tours Vrnjačka Banja Kraljevo 08:22
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 09:03
Lasta Vrnjačka Banja Kraljevo 09:33
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 10:22
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 10:38
Bortravel Ribnica Kraljevo 10:53
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 11:44
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 11:54
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 12:25
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 12:59
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 13:14
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 15:55
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 15:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.