Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Vrba kod Kraljeva (RS)

Kraljevačka bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 15:52
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 15:55
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 15:55
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 15:55
Bobivit GMB Vrnjačka Banja Kraljevo 16:05
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 17:03
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 17:10
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 17:46
Vulović Transport Kraljevo Kruševac 18:45
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 18:52
Zeko Tours Vrnjačka Banja Kraljevo 19:22
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 20:15
Zeko Tours Vrnjačka Banja Kraljevo 20:22
Zeko Tours Kraljevo Vrnjačka Banja 22:50
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 05:45
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 06:04
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 06:14
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 07:14
Vulović Transport Niš Kruševac 07:15
Severtrans Sombor Sombor Beograd 07:52
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 08:20
Zeko Tours Vrnjačka Banja Kraljevo 08:22
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 09:03
Lasta Vrnjačka Banja Kraljevo 09:33
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 10:22
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.