Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Belanovac@A - Vrgudinac (RS)

R259 bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 14:19
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 15:17
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 15:24
Niš ekspres Pirot Niš 15:54
Niš ekspres Nikola Tesla Niš 16:07
Niš ekspres Babušnica Niš 16:30
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 16:54
Jeremić Prevoz Niš Nikola Tesla 16:57
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 17:29
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 17:49
Auto Kodeks Pirot Niška Banja 17:55
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 18:07
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 18:40
Jeremić Prevoz Bela Palanka Nikola Tesla 18:44
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 20:18
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 20:34
Presto Dimitrovgrad Pirot 21:16
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 22:54
Presto Beograd Pirot 04:15
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 05:07
Niš ekspres Beograd Niš 06:05
Jeremić Prevoz Dolac kod Bele Palanke Bela Palanka 07:22
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 08:07
Niš ekspres Pirot Niš 08:24
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 09:32
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.