Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Šljivarski put raskrsnica - nadvožnjak@B - Zaječar (RS)

Nikole Pašića bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Moto Boem Trans Donji Milanovac Bor 14:33
Euro Lin Beograd Paraćin 14:47
Arriva Litas Majdanpek Donja Vrežina 16:04
Nikolić Prevoz Planinica kod Zaječara Lubnica 16:15
Nikolić Prevoz Negotin Salaš kod Zaječara 19:05
Maxa Tours Bor Brestovac kod Bora 21:10
Moto Boem Trans Knjaževac Minićevo 23:37
Euro Lin Beograd Jagodina 02:37
Nikolić Prevoz Gamzigrad Zvezdan 05:35
Nikolić Prevoz Planinica kod Zaječara Lubnica 06:25
Nikolić Prevoz Beograd 07:07
Arriva Litas Niš Donja Vrežina 07:16
Moto Boem Trans Niš Donja Vrežina 08:52
Maxa Tours Bor Brestovac kod Bora 09:05
Nikolić Prevoz Gamzigrad Zvezdan 10:15
Moto Boem Trans Beograd Zvezdan 10:37
Nikolić Prevoz Planinica kod Zaječara Lubnica 11:05
Moto Boem Trans Beograd 11:09
Nikolić Prevoz Planinica kod Zaječara Lubnica 13:31
Moto Boem Trans Beograd Zvezdan 13:32
Moto Boem Trans Donji Milanovac Bor 14:33
Euro Lin Beograd Paraćin 14:47
Arriva Litas Majdanpek Donja Vrežina 16:04
Nikolić Prevoz Planinica kod Zaječara Lubnica 16:15
Nikolić Prevoz Negotin Salaš kod Zaječara 19:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.