Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Šljivarski put raskrsnica - nadvožnjak@B - Zaječar (RS)

Nikole Pašića bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Nikolić Prevoz Planinica kod Zaječara Lubnica 16:15
Nikolić Prevoz Negotin Salaš kod Zaječara 19:05
Moto Boem Trans Negotin Sikole 23:55
Moto Boem Trans Beograd Sikole 01:20
Euro Lin Beograd Jagodina 02:37
Nikolić Prevoz Lasovo Šljivar 05:25
Nikolić Prevoz Gamzigrad Zvezdan 05:36
Nikolić Prevoz Planinica kod Zaječara Lubnica 06:25
Nikolić Prevoz Beograd 07:07
Moto Boem Trans Niš Donja Vrežina 08:52
Nikolić Prevoz Gamzigrad Zvezdan 10:16
Nikolić Prevoz Planinica kod Zaječara Lubnica 11:05
Nikolić Prevoz Planinica kod Zaječara Lubnica 13:31
Nikolić Prevoz Lasovo Šljivar 14:19
Moto Boem Trans Donji Milanovac Bor 14:33
Euro Lin Beograd Paraćin 14:47
Nikolić Prevoz Planinica kod Zaječara Lubnica 16:15
Nikolić Prevoz Negotin Salaš kod Zaječara 19:05
Moto Boem Trans Knjaževac Minićevo 23:37
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.