Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS (bivša pijaca) - Zlatibor (RS)

Miladina Pećinara bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Gaga Prevoz Užice Čajetina 12:59
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 13:22
Euro Lin Jagodina Kragujevac 13:30
Stup Vršac Vršac Beograd 13:35
Feniks G&Z Novi Sad Valjevo 13:45
Lasta Beograd Užice 14:00
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 14:15
Gaga Prevoz Užice Čajetina 14:15
Božur-021 Sremska Mitrovica Loznica 14:15
Gaga Prevoz Užice Čajetina 15:00
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 15:00
Pupd Janjušević Nova Varoš Užice 15:15
Gaga Prevoz Užice Čajetina 15:30
Presto Pirot Niš 15:30
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 16:00
Gaga Prevoz Užice Čajetina 16:05
Sirmiumbus Novi Sad Valjevo 16:10
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Užice 16:10
Stup Vršac Prijepolje Beograd 16:50
Gaga Prevoz Užice Čajetina 17:00
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 17:00
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 17:52
Gaga Prevoz Užice Čajetina 18:00
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 18:15
Autoprevoz Janjušević Priboj Čačak 18:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.