Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Rampa@A - Zvečka (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Obrenovac Stubline 09:50
Lasta Obrenovac Stubline 10:06
Šević Tours Koceljeva Obrenovac 10:13
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Obrenovac 10:13
Golub Transport 2013 Pančevo Umka 10:20
Lasta Obrenovac Stubline 10:22
Strela Ub Beograd Obrenovac 11:00
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Obrenovac 11:13
Ćira Lux Tours Beograd Obrenovac 11:18
Ćira Lux Tours Bavanište Obrenovac 11:28
Europa Bus Beograd Obrenovac 11:45
Ćira Lux Tours Bavanište Obrenovac 11:45
Lasta Obrenovac 12:00
Lasta Obrenovac Stubline 12:10
Lasta Obrenovac Stubline 12:11
Golub Transport 2013 Pančevo Umka 12:20
Lasta Obrenovac Stubline 12:26
Lasta Obrenovac Stubline 12:26
Lasta Obrenovac Stubline 12:32
Europa Bus Valjevo Obrenovac 12:40
Šević Tours Beograd Obrenovac 12:47
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Obrenovac 13:13
Lasta Obrenovac Stubline 13:21
Europa Bus Beograd Obrenovac 13:50
Ćira Lux Tours Bavanište Obrenovac 14:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.