Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Rampa@B - Zvečka (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Strela Obrenovac Veliko Polje Obrenovac 05:44
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 05:47
Lasta Valjevo Umka 05:48
Lasta Lazarevac Vreoci 06:10
Strela Obrenovac Piroman Obrenovac 06:35
Strela Ub Ub Umka 06:38
Strela Obrenovac Veliko Polje Obrenovac 06:44
Lasta Vukićevica Stubline 06:45
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 06:47
Lasta Veliko Polje 07:00
Lasta Iverić (dren) Obrenovac 07:02
Lasta Brović Stubline 07:04
Lasta Joševa kod Uba Stubline 07:04
Strela Obrenovac Piroman Obrenovac 07:15
Lasta Brović Stubline 07:24
Strela Obrenovac Veliko Polje Obrenovac 07:44
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 07:47
Lasta Iverić (dren) Obrenovac 07:52
Europa Bus Radljevo Umka 08:08
Strela Obrenovac Piroman Obrenovac 08:15
Strela Ub Ub Umka 08:38
Strela Obrenovac Veliko Polje Obrenovac 08:44
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 08:47
Strela Obrenovac Piroman Obrenovac 08:55
Šević Tours Koceljeva Umka 09:02
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.