Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Rampa@B - Zvečka (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Poljane kod Obrenovca Stubline 13:33
Lasta Iverić (dren) Stubline 13:34
Lasta Vukićevica Stubline 13:38
Lasta Trstenica Stubline 13:39
Europa Bus Kalenić Obrenovac 14:00
Golub Transport 2013 Ub Stubline 14:20
Lasta Grabovac kod Obrenovca Stubline 14:40
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 14:47
Ćira Lux Tours Banjani kod Uba Obrenovac 14:57
Radojević Tours Joševa kod Uba Obrenovac 15:18
Lasta Ljubinić Stubline 15:37
Lasta Joševa kod Uba Stubline 15:37
Lasta Poljane kod Obrenovca Stubline 15:39
Lasta Vukićevica Stubline 15:39
Lasta Trstenica Stubline 15:39
Lasta Iverić (dren) Stubline 15:44
Lasta Veliko Polje 15:45
Radojević Tours Joševa kod Uba Obrenovac 15:58
Lasta Piroman Stubline 16:08
Šampion M&CO Murgaš Obrenovac 16:16
Šević Tours Koceljeva Obrenovac 16:23
Europa Bus Kalenić Obrenovac 16:35
Lasta Brović Stubline 16:39
Strela Ub Ub Obrenovac 16:40
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 16:47
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.