Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Rampa@B - Zvečka (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Radojević Tours Joševa kod Uba Umka 12:39
Strela Ub Ub Umka 13:08
Lasta Grabovac kod Obrenovca Stubline 13:15
Lasta Poljane kod Obrenovca Stubline 13:33
Lasta Iverić (dren) Stubline 13:34
Lasta Vukićevica Stubline 13:38
Lasta Trstenica Stubline 13:39
Europa Bus Kalenić Umka 14:00
Golub Transport 2013 Ub Stubline 14:20
Lasta Valjevo Umka 14:33
Šević Tours Provo Umka 14:39
Lasta Grabovac kod Obrenovca Stubline 14:40
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 14:47
Ćira Lux Tours Banjani kod Uba Umka 14:57
Strela Ub Ub Umka 15:08
Radojević Tours Joševa kod Uba Umka 15:18
Lasta Ljubinić Stubline 15:37
Lasta Joševa kod Uba Stubline 15:37
Lasta Poljane kod Obrenovca Stubline 15:39
Lasta Vukićevica Stubline 15:39
Lasta Trstenica Stubline 15:39
Lasta Iverić (dren) Stubline 15:44
Lasta Veliko Polje 15:45
Europa Bus Tulari Umka 15:57
Radojević Tours Joševa kod Uba Umka 15:58
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.