Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Rampa@B - Zvečka (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Piroman Stubline 03:48
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 04:02
Lasta Iverić (dren) Stubline 05:09
Lasta Trstenica Stubline 05:19
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 05:47
Lasta Valjevo Umka 05:48
Strela Ub Ub Umka 06:38
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 06:47
Lasta Brović Stubline 07:04
Lasta Joševa kod Uba Stubline 07:04
Lasta Iverić (dren) Stubline 07:29
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 07:47
Europa Bus Radljevo Umka 08:08
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 08:47
Lasta Brović Stubline 09:09
Europa Bus Divčibare Umka 09:40
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 09:47
Lasta Ljubinić Stubline 11:07
Lasta Iverić (dren) Stubline 11:14
Lasta Valjevo Umka 11:18
Lasta Trstenica Stubline 11:29
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 11:47
Strela Ub Ub Umka 13:08
Lasta Vukićevica Stubline 13:38
Lasta Trstenica Stubline 13:39
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.