Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Rampa@B - Zvečka (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Šević Tours Koceljeva Umka 16:23
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 16:47
Lasta Vukićevica Stubline 17:23
Panorama Tours 2015 Koceljeva Umka 17:43
Lasta Valjevo Umka 18:18
Europa Bus Radljevo Umka 18:38
Strela Ub Ub Umka 18:38
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 18:47
Lasta Poljane kod Obrenovca Stubline 19:44
Lasta Iverić (dren) Stubline 19:44
Šević Tours Koceljeva Umka 20:00
Lasta Trstenica Stubline 20:09
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 20:47
Lasta Vukićevica Stubline 21:38
Strela Ub Ub Umka 21:41
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 22:47
Lasta Trstenica Stubline 23:18
Lasta Piroman Stubline 03:48
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 04:02
Lasta Ljubinić Stubline 05:07
Lasta Iverić (dren) Stubline 05:09
Lasta Trstenica Stubline 05:19
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 05:47
Lasta Valjevo Umka 05:48
Strela Ub Ub Umka 06:38
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.