Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Crvena kafana@B - Zvezd (RS)

Beogradski put bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Sava Ekspres Majur kod Šapca Jelenča 09:29
Mega Bus 014 Novi Sad Sremska Kamenica 09:29
Sava Ekspres Debrc Šabac 10:55
Sava Ekspres Majur kod Šapca Jelenča 12:04
Eko Tours Matijevac Jelenča 13:10
Feniks G&Z Provo Lojanice 13:10
Sava Ekspres Debrc Šabac 13:25
Feniks G&Z Provo Skupljen 13:26
Šević Tours Beograd Obrenovac 14:21
Feniks G&Z Vladimirci Skupljen 14:24
Sava Ekspres Debrc Šabac 14:25
Banbus Krupanj Beograd 14:56
Feniks G&Z Skupljen Bobovik 14:58
Šević Tours Provo Obrenovac 15:26
Mega Bus 014 Valjevo Sremska Kamenica 16:31
Šević Tours Provo Obrenovac 17:38
Sava Ekspres Majur kod Šapca Jelenča 19:21
Sava Ekspres Debrc Šabac 20:50
Šević Tours Beograd Obrenovac 05:06
Sava Ekspres Majur kod Šapca Jelenča 06:04
Eko Tours Šabac Jelenča 06:05
Feniks G&Z Provo Skupljen 06:26
Feniks G&Z Vladimirci Skupljen 06:26
Banbus Pančevo Beograd 06:39
Sava Ekspres Šabac Jelenča 09:13
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.