Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica@A - Zvezdan (RS)

Zaječarska bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Moto Boem Trans Beograd Metovnica 13:37
Moto Boem Trans Donji Milanovac Zaječar 14:38
Euro Lin Beograd Paraćin 14:53
Arriva Litas Majdanpek Donja Vrežina 16:11
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 17:05
Moto Boem Trans Zaječar Metovnica 17:23
Nikolić Prevoz Negotin Zaječar 19:00
Euro Lin Zaječar Beograd 20:52
Maxa Tours Bor Brestovac kod Bora 21:15
Euro Lin Beograd Jagodina 02:42
Maxa Tours Zaječar Brestovac kod Bora 06:01
Arriva Litas Niš Donja Vrežina 07:09
Moto Boem Trans Niš Donja Vrežina 08:46
Maxa Tours Bor Brestovac kod Bora 09:10
Moto Boem Trans Beograd Metovnica 10:42
Kavim Jedinstvo Bor Niš 11:10
Euro Lin Zaječar Jagodina 11:52
Maxa Tours Zaječar Brestovac kod Bora 13:06
Moto Boem Trans Beograd Metovnica 13:37
Moto Boem Trans Donji Milanovac Zaječar 14:38
Euro Lin Beograd Paraćin 14:53
Arriva Litas Majdanpek Donja Vrežina 16:11
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 17:05
Moto Boem Trans Zaječar Metovnica 17:23
Nikolić Prevoz Negotin Zaječar 19:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.